Partnerzy

G-U

Światowy LIDER okuć do okien i drzwi oferuje innowacyjny i jeden z najbardziej rozpowszechnionych na rynku system okuć obwiedniowych. Otwarcie na potrzeby i zwyczaje budowlane panujące na różnych rynkach świata zapewnia GU pozycję lidera w branży okuć budowlanych. Optymalne zabezpieczenie antykorozyjne dzięki powłoce zewnętrznej okuć ferGUard* “srebrnej” – nr 1 na rynku.

EFFECTOR

Korzenie firmy Effector S.A. sięgają roku 1991, kiedy to, jeszcze jako działalność gospodarcza osoby fizycznej, rozpoczęto produkcję aluminiowych okapników rynnowych do okien drewnianych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzany był zakres działalności. Obecnie w dwóch zakładach: we Włoszczowie i Kielcach, Effector produkuje wykorzystując najnowsze technologie okapniki rynnowe do okien drewnianych, podłogowe listwy wykończeniowe, system okładzin okiennych "EFFECT 2000" oraz szyby zespolone. Stworzone zaplecze produkcyjne pozwala na uruchamianie coraz to nowych produktów, nad czym firma nieustannie pracuje.

TEKNOS

Teknos to europejski lider w dziedzinie produktów do ochrony drewna. Jest dostawcą stosowanych do produkcji stolarki drewnianej impregnatów i lakierów marki GORI. Produkty GORI oparte są na zaawansowanej technologii i badaniach. Produkty Teknos spełniają wymogi określone dyrektywą LZO wydaną przez kraje Unii Europejskiej, regulującą emisję rozpuszczalników.

SIKKENS

Marka Sikkens to jakość wynikająca z tradycji, innowacji, wysokiej kompetencji technicznej i estetyki. Od wielu lat wiedza czerpana z psychologii koloru i badań aktualnych trendów wykorzystywana jest przy rozwijaniu nowych produktów. Sikkens należy do światowego koncernu Akzo Nobel , który za pomocą swoich przedsiębiorstw zaopatruje klientów w produkty z obszaru chemikaliów, farmacji oraz farb i lakierów.

SCHLEGEL

Firma Schlegel została założona w Nowym Jorku w 1885 r. Obecnie siedziba firmy mieści się w Bedfordshire w Anglii. Schlegel jest niekwestionowanym liderem w branży uszczelnień do okien i drzwi w 10 krajach świata. Produkty firmy charakteryzują się najwyższą jakością i spełniają surowe standardy obowiązujące na światowych rynkach, włącznie z normami takimi jak: BSI, DIN, ISO czy ASTM. W Polsce produkty firmy Schlegel dystrybuuje VBH Polska Sp. z o.o.

ALURON

Aluron to nowocześnie zorganizowana i prężna firma produkująca okapniki do okien i drzwi drewnianych, progi do drzwi zewnętrznych, aluminiowe parapety zewnętrzne oraz nowy, innowacyjny system aluminiowych nakładek na okna drewniane. Aluron specjalizuje się w kształtach w nowoczesnym systemie wzornictwa Soft Line. Firma posiada wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające wysoką jakość wyrobów oraz bezpieczeństwo ich stosowania w oknach i drzwiach drewnianych.

HOPPE

Hoppe jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku europejskim w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów okuć okiennych i drzwiowych. Światowa sieć sprzedaży troszczy się o to, by dzięki "Dobrej klamce" zapewnić komfort mieszkania w każdym detalu. Profesjonaliści stawiają produkty Hoppe na pierwszym miejscu. Hoppe oferuje nie tylko całą gamę okuć okiennych i drzwiowych o ładnych kształtach, lecz także podkreśla swoją wiodącą pozycję na rynku w zakresie innowacyjnych rozwiązań.

VBH Polska

Jest częścią niemieckiego koncernu VBH AG specjalizującego się w handlu okuciami budowlanymi. W ofercie VBH znajduje się szeroka paleta artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki, chemia budowlana, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, wkręty i narzędzia do montażu stolarki itp.

AERECO

Największy producent elementów higrosterowanych na świecie. Od ponad 20 lat projektuje i produkuje nowoczesne elementy i urządzenia wentylacyjne, w których przepływ powietrza uzależniony jest od rzeczywistych potrzeb. Firma wciąż rozwija nowe energooszczędne, automatyczne systemy wentylacji oraz bierze udział w europejskich projektach badawczych.