O nas

Szanowni Państwo,

Na rynku polskim obecni jesteśmy już ponad 15 lat. W tym czasie zbudowaliśmy sobie pozycję firmy solidnej, innowacyjnej, a przede wszystkim, otwartej na różnorodne potrzeby naszych klientów. Dzięki ciągłym staraniom, zyskaliśmy uznanie nie tylko klientów, ale także naszych partnerów handlowych i ekspertów z branży budowlanej.
Cały wachlarz wyrobów firmy gwarantuje znalezienie odpowiedzi na konkretne potrzeby i oczekiwania klientów co do jakości, estetyki i trwałości wykonania.
Asortyment PROMMAX to niezwykle trwałe i unikalne, jeżeli chodzi o kształty i stosowaną technologię, okna i drzwi z drewna uzupełnione ofertą stolarki z aluminium oraz PVC.
Dysponujemy wiedzą i potencjałem pozwalającym realizować nawet najtrudniejsze wyzwania jakie stawia przed nami architektura współczesna oraz obiekty zabytkowe.

Zarząd i Pracownicy
PROMMAX STOLARKA Sp. z o.o.

Nasza misja:

  • Dążyć do pierwszeństwa w zakresie kompleksowości i unikalności oferowanych produktów.
  • Obsługiwać klienta najlepiej ze wszystkich firm w branży stolarki otworowej.
  • Kierować się dobrem naszych pracowników i partnerów handlowych przewidując i realizując ich potrzeby i oczekiwania.

Naszym głównym celem jest zadowolenie Klientów. Dbamy o najwyższą jakość produktów, która jest rezultatem pasji, umiejętności, lat doświadczeń, ale także wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Nasza filozofia pod hasłem “Naturalnie najlepsze okna” opiera się na maksymalnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, począwszy od sprzedaży, poprzez proces produkcji, kończąc na obsłudze serwisowej. Każdy, kto dokona zakupu naszej stolarki staje się członkiem wielkiej rodziny, która w dowolnym momencie może liczyć na pomoc i fachowe doradztwo ze strony pracowników PROMMAX. Jest to element, który zdecydowanie wyróżnia naszą firmę spośród innych producentów stolarki.

Prommax i społeczeństwo:

  • naszym zdaniem dobre warunki pracy i ochrona środowiska są podstawą udanego biznesu.
  • pracujemy z dostawcami, którzy troszczą się o środowisko.
  • minimalizujemy szkodliwy wpływ naszej działalności produkcyjnej na otaczające nas środowisko naturalne.
  • dbamy o dobre i długoterminowe relacje z naszymi partnerami i kluczowymi klientami.
  • z szacunkiem i uczciwością traktujemy naszych pracowników i współpracowników.
  • udzielamy wsparcia lokalnym inicjatywą społecznym, kulturalnym i sportowym.